مقالات

راهنمای خرید بهترین مارک اسپرسو ساز در سال ۲۰۲۱ همراه با نقد و بررسی

نوشیدن یک فنجان قهوه بعد از یک روز سخت کاری می‌تواند روحیه تازه‌ای را در شما به وجود آورد. به همین دلیل نیز به هیچ عنوان نباید از نوشیدن این معجون اعجاب انگیز سرباز زنید. بسیاری از افراد قلق درست کردن یک فنجان قهوه خوشمزه را به خوبی نمی‌دانند به همین دلیل نیز از درست کردن آن منصرف می شوند. خرید یک دستگاه اسپرسوز حرفه‌ای می‌تواند در این زمینه به شما کمک کرده و مشکل شما را برای درست کردن قهوه حل کند. امروزه برندهای بسیار زیادی در تولید دستگاه اسپرسو ساز فعالیت دارند، که ممکن است هنگام خرید شما را دچار تردید کنند. در این مطلب سعی می‌کنیم اطلاعات خوبی را درباره انواع برندهای اسپرسو ساز به شما ارائه کنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین مارک اسپرسو ساز را خریداری کنید.

معرفی بهترین مارک اسپرسو ساز

امروزه خانم‌ها به دنبال وسایلی هستند که علاوه بر کارایی و کیفیت خوب ، ظاهر جذاب داشته باشد و به راحتی با سایر آیتم‌های منزل ست شود ، اسپرسو ساز نیز جز همین وسایل محسوب می‌شود. شکل ظاهری اسپرسو ساز در برندهای مختلف باهم متفاوت است و شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود هریک از آنها را خریداری کنید. در ادامه به معرفی بهترین مارک اسپرسوساز می‌پردازیم.

بیشل

بهترین مارک اسپرسو ساز بیشل

ازجمله بهترین مارک اسپرسو ساز می‌توان به برند بیشل اشاره‌ کرد. این برند محصول کشور آلمان است که کیفیت بسیار بالایی دارد. قهوه تولید شده توسط این دستگاه طعم بسیار خوبی دارد به همین دلیل نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. اسپرسو ساز بیشل دارای یک مخزن آب یک و نیم لیتری است که قابلیت جدا شدن از دستگاه را نیز دارد. قدرت بخار بالای این محصول سبب می‌شود تا در کمترین زمان ممکن قهوه خوش طعمی داشته باشید.

این دستگاه برای راحتی بیشتر شما دارای نشانگر سطح آب است که باکمک آن می‌توانید غلظت قهوه را به خوبی تنظیم کنید. با کمک قابلیت تنظیم کف این دستگاه نیز می‌توانید قهوه هایتان را به زیباترین شکل ممکن درآورید.

برخی از ویژگی‌های این محصول عبارتنداز :

۱- کارایی آسان
۲- توان بالا
۳- مجهز به فیلتر آب
۴- مجهز به نشانگر آب

نوا

قهوه ساز نوا

از بهترین مارک اسپرسو ساز که برای مصارف خانگی می‌توان از آن استفاده کرد ، برند نوا است. در این نوع اسپرسوساز یک نازل بخار چرخشی وجود دارد که تهیه انواع نوشیدنی‌های گرم را برای شما راحت تر می‌کند. از جذاب ترین ویژگی‌های این اسپرسو ساز صفحه گرم نگهدارنده آن است که بعداز تهیه نوشیدنی می‌تواند آن را تا مدت‌ها گرم نگه دارد. مخزن این محصول ۱.۲ لیتراست و جنس بدنه آن نیز از استیل ضد زنگ ساخته شده ‌است.

تمامی این ویژگی‌ها سبب می‌شود تا از آن به عنوان بهترین مارک اسپرسو ساز یاد شود. برخی از ویژگی‌های این محصول عبارتنداز:

۱- قابلیت تولید کف شیر
۲- مجهز به سیستم کاپوچینو ساز
۳- دارای نشانگر سطح آب
۴- مجهز به فیلتر آب

دلونگی

بهترین مارک اسپرسو ساز دلونگی

اگر به دنبال یک برند اسپرسو ساز هستید که بتوانید با کمک دانه‌های قهوه ، یک نوشیدنی جذاب داشته باشید ، اسپرسوساز دلونگی دلونگی بهترین انتخاب برای شماست. با کمک این دستگاه می‌توانید در مدت زمان ۲۵ ثانیه یک قهوه بسیار خوشمزه داشته باشید.
این برند به صورت پیش فرض شش برنامه را برای کاربر قرارداده است که با کمک آنها می‌توان میزان شیر و قهوه را تنظیم کند.

دقت کنید دلونگی دارای مخزن آب جوش است که می‌توانید با کمک آن برای تهیه انواع دمنوش‌های گیاهی نیز اقدام کنید. دلونگی از بهترین مارک اسپرسو ساز محسوب می‌شود زیرا در مصرف انرژی تا حد بسیار زیادی جلوگیری می‌کند. به صورتی که بعداز مدت زمان ۹ دقیقه بعد از اخرین استفاده شما از محصول دستگاه به صورت خودکار خاموش خواهد شد. اگر به دنبال دستگاهی هستید که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید ، دلونگی بهترین انتخاب برای شماست.

برخی از ویژگی‌های این محصول عبارتنداز:

۱- قابلیت تولید کف شیر
۲- استفاده از دانه قهوه
۳- مجهز به سیستم کاپوچینو ساز
۴- مجهز به شش برنامه پیش فرض
۵- شستشو خودکار
۶- تنظیم قهوه و شیر به صورت دلخواه

نسپرسو

بهترین مارک اسپرسو ساز نسپرسو

ازدیگر برندهایی که در زمینه تولید دستگاه‌های اسپرسو ساز فعالیت دارد ، می‌تواند به برند نسپرسو اشاره کرد. این دستگاه در کنار طراحی ویژه‌ای که دارد دارای کیفیت بسیار خوبی است. استفاده از این محصول بسیار راحت است و شما تنها با یکبار کارکردن با آن می‌توانید به خوبی یک نوشیدنی جذاب درست کنید. نسپرسو ازجمله بهترین مارک اسپرسو ساز محسوب می‌شود که با کمک آن می‌توانید زیر سی ثانیه انواع نوشیدنی را تهیه کنید. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- قابلیت استفاده از کپسول
۲- مجهز به سیستم کاپوچینو ساز
۳- جایگذاری آسان کپسول

مباشی

بهترین مارک اسپرسو ساز مباشی

از برترین برندهای درحوزه تولید دستگاه‌های اسپرسوساز، برند مباشی است که بهترین انتخاب برای مصارف خانگی محسوب می‌شود. تهیه قهوه دراین دستگاه با فشار۲۰ بار و در ظرفیتی برابر ۱۳۵۰ وات صورت می‌گیرد به همین دلیل غلظت آن به خوبی حفظ می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تولید کف شیر
۲- تنظیم غلظت قهوه
۳- مجهز به نازل بخار
۴- مجهز به سیستم گرم کردن فنجان

گوسونیک

بهترین مارک اسپرسو ساز گوسونیک

گوسونیک ازجمله بهترین مارک اسپرسو ساز محسوب می‌شود که با پودر قهوه کار می‌کند. با کمک این دستگاه می‌توانید غلظت قهوه را به صورت دلخواه تغییر داده و در نهایت نیز با کمک کف خامه‌ای آن را به خوبی تزئین کنید. از ویژگی‌های جذاب این دستگاه می‌توان به درست کردن همزمان دو فنجان قهوه اشاره کرد. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیراشاره کرد:

۱- مجهز به نشانگر سطح آب
۲- قابلیت تولید کف شیر
۳- تنظیم بخار به صورت دستی
۴- مقاوم در برابر تغییر رنگ

دسینی 

کافی میکر دسینی

اگر به دنبال خرید بهترین مارک اسپرسو ساز برای مصارف خانگی و یا کافه‌های کوچک هستید ، این برند بهترین انتخاب برای شماست. با کمک این دستگاه می‌توانید روزانه حدود ۲۰ فنجان قهوه تولید کنید. این دستگاه مجهز به نازل تولید بخار است به همین دلیل نیز از آن تولید انواع نوشیدنی های گرم استفاده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره‌کرد:

۱- مجهز به سیستم گرم کردن فنجان
۲- قابلیت تولید کف شیر
۳- حالت آماده به کار
۴- مجهز به سیستم کاپوچینو ساز
۵- مجهز به نازل بخار

برندهای بسیار زیادی در زمینه تولید دستگاه اسپرسو ساز فعالیت دارند. قبل از اینکه برای خرید این دستگاه اقدام کنید ابتدا نیازهای خود را لیست کنید. سپس براساس نیازهای خود به دنبال دستگاهی باشید که بتواند تمامی این نیازها را برآورده کند. دراین مطلب سعی کردیم اطلاعات خوبی را درباره برندها به شما ارائه کنیم. اگر می‌خواهید برای خرید بهترین مارک اسپرسو ساز اقدام کنید، بهتر است قبل از هر اقدامی این مقاله را به دقت مطالعه کنید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

اگر قصد تکمیل کردن جهیزیه خود را دارید ، پیشنهاد می شود مقاله بهترین برند ماشین لباسشویی را مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا