مقالات

راهنمای خرید بهترین زیر سیگاری شیک و کاربردی در سال ۱۴۰۰ + بررسی

زیر سیگاری یکی از مهم‌ترین لوازمی است که افرادی که دخانیات مصرف می‌کنند باید آن را در منزل خود داشته باشند. در واقع این ظرف مخصوص ته‌ سیگار و خاکستر است که سبب پاکیزگی محیط اطراف می‌شود. زیر سیگاری از گذشته‌های بسیار دور مورد استفاده قرارمی‌گرفته‌است و امروزه نیز همچنان استفاده از آن مرسوم می‌باشد. تنوع زیر سیگاری‌های موجود در بازار بسیارزیاد است که شما می‌توانید بسته به سلیقه خود آنها را خریداری کنید. در ادامه راهنمای خرید بهترین زیر سیگاری را به شما ارائه می‌کنیم. همراه ما باشید.

معرفی انواع زیر سیگاری

بهترین زیر سیگاری درجه یک

زیر سیگاری‌های موجود در بازار تنوع زیادی دارند که شما می‌توانید بسته به نیاز خود هریک را خریداری کنید. در ادامه چند مورد از پرطرفدارترین آنها را به شما معرفی می‌کنیم.

زیر سیگاری پایه‌دار

همانطور که از نام این محصول پیداست دارای نوعی پایه بلند است که سبب می‌شود زیر سیگاری به صورت مستقیم روی زمین قرارنگیرد. دقت‌کنید از این نوع زیر سیگاری بیشتر در قهوه‌خانه‌ها استفاده می‌شود. زیر سیگاری پایه‌دار با متریال متفاوتی ساخته می‌شود که ازجمله آنها می‌توان به فلز، چوب،پیوتر و … اشاره‌کرد.

زیر سیگاری چوبی

این نوع زیر سیگاری نیز با شکل دادن چوب ساخته می‌شود که در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. البته احتمال دارد هنگام خاموش کردن سیگار به کمک این محصول کمی کف آن تغییر رنگ دهد که خیلی محسوس نیست.

زیر سیگاری فشاری

اگر به دنبال خرید زیر سیگاری هستید که علاوه بر جمع‌آوری ته سیگار بوی آن را نیز در محیط پخش نکند، می‌توانید نمونه‌های فشاری را خریداری کنید. طرز استفاده از این نوع زیر سیگاری به صورتی است که شما ته سیگار را در محفظه خاص خود قرارمی‌دهید ودرنهایت بخش وسطی آن را به داخل فشار می‌دهید. این کار سبب می‌شود که ته سیگار به داخل ظرف فرو رود. اگر به دنبال خرید بهترین زیر سیگاری هستید، نمونه فشاری انتخاب خوبی است زیرا می‌تواند از پخش‌شدن بوی بد سیگار نیز جلوگیری کند.

زیر سیگاری کریستال

بهترین زیر سیگاری سنگی

کریستال یکی از بهترین و پرطرفدارترین ظروف بین مردم محسوب می‌شود که علاوه بر جنبه کاربردی ، زیبایی خاصی نیز دارد. از ویژگی‌های این نوع زیر سیگاری این است که پس از استفاده به راحتی می‌توانید با کمی آب و مایع‌ظرفشویی آن را بشویید.

زیر سیگاری ماشین

این نوع زیر سیگاری تنها مخصوص استفاده در ماشین طراحی شده‌است که از پخش بوی بد در ماشین جلوگیری می‌کند. زیر سیگاری مخصوص ماشین وسیله‌ای بسیارکوچک است که می‌تواند سیگار را در کمترین زمان و بدون دخالت دست خاموش کند. هم چنین از پخش شدن خاکستر حاصل از آن در داخل ماشین نیز جلوگیری می‌کند.

راهنمای خرید بهترین زیر سیگاری

بهترین زیر سیگاری لوکس

برای خرید بهترین زیر سیگاری باید نکات بسیارزیادی را درنظربگیرید. توجه به این نکات سبب می‌شود تا محصول خوبی را انتخاب کرده و استفاده درستی از آن داشته باشید. در ادامه این نکات را به شما معرفی می‌کنیم.

قیمت

بهتراست برای خرید بهترین زیر سیگاری ابتدا نیاز خود را به دقت بررسی کنید. سپس میزان بودجه‌ای که می‌خواهید برای خرید این محصول بگذارید را نیز درنظربگیرید. رنج قیمتی زیر سیگاری‌های موجود در بازار متفاوت است به همین دلیل نیز انتخاب‌های زیادی دارید. ازاین رو بهتراست قبل از خرید میزان هزینه‌ای که می‌خواهید برای خرید این محصول بگذارید را درنظربگیرید تا انتخاب‌های محدودتری داشته باشید.

انتخاب نوع

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم تنوع زیر سیگاری موجود در بازار نسبت به گذشته بیشتر شده است. به صورت کلی می‌توان گفت زیر سیگاری‌های امروزی به دو دسته جیبی و رومیزی تقسیم می‌شوند که شما می‌توانید بسته به نیاز خود آنها را خریداری کنید.

انتخاب جنس بدنه زیر سیگاری

از مهم‌ترین مواردی که باید برای خرید بهترین زیر سیگاری درنظرگرفت، جنس بدنه آن می‌باشد. بدنه زیر سیگاری از متریال متفاوتی نظیر چوب، فلز، شیشه، سرامیک، سنگ، پلاستیک و … ساخته می‌شوند. هر یک از این موارد قیمت‌های متفاوتی را نیز دارند که از ارزانترین آنها می‌توان به پلاستیک اشاره‌کرد.
دقت‌داشته‌باشید بهتراست متریالی را برای خرید زیر سیگاری انتخاب کنید که نسوز باشند. زیرا ته سیگار داغ است و می‌تواند دیگر متریال را به راحتی از بین ببرد. پس بهتراست زیر سیگاری‌های سرامیکی، سنگی، شیشه‌ای و نظایر این موارد را خریداری کنید که در برابر حرارت مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهند.

تعداد جاسیگاری

از دیگر مواردی که باید برای خرید جاسیگاری درنظرداشته باشید، تعداد جاسیگاری می‌باشد.منظور از تعداد جاسیگاری همان تعداد شیارهایی است که روی جاسیگاری وجوددارد و فرد می‌تواند سیگار خود را در آن قراردهد. برخی از جاسیگارها دارای یک شیار و برخی دیگر تعداد بیشتری دارند. شما می‌توانید بسته به سلیقه و نیاز خود تعداد بیشتری از این شیارها را برای خود انتخاب کنید. چنانچه به دنبال یک زیر سیگاری فانتزی ، لوکس و گران هستید ، زیر سیگاری مارک زیپو را امتحان کنید.

رنگ مناسب

رنگ‌های متنوعی در ساخت این زیر سیگاری استفاده می‌شود که شما می‌توانید بسته به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید. درباره انتخاب رنگ هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید کاملا سیلقه‌ای عمل کنید. تنها نکته‌ای که باید درباره رنگ بگوییم این است که بهتراست نمونه‌هایی انتخاب شود که در اثر حرارت رنگ خود را از دست ندهد. برای مثال امکان دارد برخی از زیر سیگاری‌های پلاستیکی در مواجهه با حرارت دچار تغییررنگ شوند که شکل ظاهری آن‌ها را به کلی خراب می‌کند.

درب داربودن محصول

از دیگر مواردی که باید برای خرید بهترین زیر سیگاری درنظربگیرید، درب داربودن محصول است. دقت داشته باشید خاکستر سیگار بسیارنرم است به همین دلیل نیز احتمال بیرون ریختن آن درهنگام وزش باد بسیارزیاد است. پس بهتراست زیر سیگاری‌هایی را خریداری کنید که درب‌دار هستند. بدین ترتیب درصورت وزش باد و یا افتادن آنها، محیط اطراف پاکیزه خواهدماند.

قابل شستشو بودن

اش تری خاص

قابلیت شستشو یکی از دیگر مواردی که باید برای خرید بهترین زیر سیگاری حتما مورد توجه قرارگیرد. دقت کنید با چندبار استفاده از زیر سیگاری مسلما محفظه داخلی آن بوی بسیاربدی خواهدگرفت، شستشوی آن می‌تواند از انتشار این بوی بد جلوگیری کند. به همین دلیل نیز لازم است زیر سیگاری را انتخاب کنید که قابلیت شستشو داشته باشد. اگر می‌خواهید بهترین زیر سیگاری موجود در بازار را خریداری کنید، تمامی نکات بالا را باید در هنگام خرید بررسی کنید. توجه به این نکات سبب می‌شود تا علاوه بر خرید یک وسیله بادوام، به پاکیزگی محیط اطرافتان نیز کمک کنید. دراین مقاله سعی کردیم نکات خوبی را درباره خرید این محصول به شما ارائه کنیم.

به همین دلیل نیز پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید حتما این مقاله را به دقت مطالعه کنید تا یک خرید عالی را تجربه کنید. اگر هم میخواهید پس از استعمال سیگار بوی نامطبوع را از خود دور کنید ، پیشنهاد می شود مقاله بهترین عطر اصل را مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا